Markýzy

Markýzy používáme pro zastínění větších ploch teras, balkónů, zahradních sezení, či prosklených výloh. Markýza také dotváří architektonický vzhled objektu a stává se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim nejnáročnějším požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. Komfortnější ovládání markýzy je elektropohonem ovládaným vypínačem, nebo dálkovým ovladačem. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem je větrné 3D čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození. Markýza může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem a také osvětlením a vytápěním.

Jedním z hlavních úkolů je zajistit svému uživateli příjemné posezení pro práci, zábavu nebo odpočinek. Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna, vyznačují se dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, obsahují UV stabilizátor, jsou impregnované proti vodě i plísním a s celkovou antistatickou úpravou. V teplých, slunečných dnech nám tedy zajistí příjemné posezení ve stínu a za deštivého počasí nás zanechají relaxovat v suchu.

Podle konstrukce a způsobu uložení látkového balu, Vám můžeme nabídnout markýzy otevřené polokazetové a plně kazetové. Pro zajištění příjemného sezení za malého deště, dodáme podlepené švy markýzové látky.

Objednávací proces

  • Zaměření
  • Nabídka
  • Montáž

Vchodové stříšky

Boční stínění