Soubory ke staženíBránové pohony

individuální cena na míru

Vychutnejte si už při vjezdu na pozemek maximální komfort pohonu a vybavte vjezdová vrata dálkově ovládaným pohonem. S praktickými rozšiřujícími funkcemi získáte ještě větší komfort. Vaše vrata se pak podle potřeby budou automaticky* zavírat nebo jen částečně otvírat, což umožní praktický průchod osob. A po stisknutí tlačítka na dálkovém ovládači HS 5 BS uvidíte i z obývacího pokoje, jestli jsou vjezdová vrata otevřená nebo zavřená. Pohony RotaMatic, VersaMatic a LineaMatic, napájené z akumulátorů, vám tento komfort poskytnou i bez toho, že byste museli pokládat k vjezdovým vratům elektrické kabely.

Díky automatickému vypínání jsou pohony vjezdových vrat Hörmann spolehlivě bezpečné v každé fázi otevírání a zavírání. Při výskytu nečekaných překážek se tak vrata ihned zastaví. Dodatečnou bezpečnost nabízejí světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty. Lze je jednoduše a elegantně integrovat do bezpečnostních sloupků (viz str. 47) a umístit do vjezdu – pro maximální bezpečnost v prostoru pohybu otočných nebo posuvných vrat.

Pohony vjezdových vrat Hörmann zajišťují díky pozvolnému rozjezdu a pozvolnému zastavení příjemně tichý a bezpečný chod. Vrata se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují. Tím se šetří vrata, pohon – i nervy sousedů.

Soubory ke stažení

Privátní ploty a brány

individální cena na míru

Trvanlivost - dlouhodobá trvanlivost je zaručena žárovým zinkováním všech prvků plotu. Dodatečná ochrana povrchu a estetiky je zajištěna speciálním povrchovým práškovým lakem.

Různorodost - široké varianty vzorků dovolují přizpůsobení plotu vzhledem k okolní architektuře. Naše nabídka zahrnuje řady možností - z nejjednodušších a klasických řešení v EKO a CLASSIC systémech k exkluzivním typům STYL, LUX a MODERN. Ploty jsou nabízené v široké škále barev, typizovaných a speciálních rozměrech.

Univerzálnost - díky stavebnicovému systému plotu je možné snadné přizpůsobení k okolním prostorám bez ohledu na velikost okolní oblasti a krajiny. To zahrnuje brány, jejich části, plotové dílce a sloupky. Lze je vhodně kombinovat a skládat.

Snadné sestavení - plot je sestaven snadno a rychle vzhledem k jeho modulární struktuře. Sestava je vybavena zvláštními spojovacími prvky. Připevňovací místa se zabudovanými závěsy plotů umožňují kompletaci dvojitých křídlových vrat nebo plotových dílců ke sloupkům, které mohou být zhotoveny z libovolného materiálu a připojí se buď k novému nebo již existujícímu plotu.

Objednávací proces

  • Zaměření
  • Nabídka
  • Montáž

Průmyslové ploty a brány

individální cena na míru

Trvanlivost - dlouhodobé užívání je zaručeno zárovým zinkováním a práškovým lakováním.

Barevnost - průmyslové ploty jsou dostupné ve standardních barvách a v 210 barvách z palety RAL na požadavek zákazníka. Tento široký okruh barev dává neomezené možnosti a umožňuje výběr odpovídající barvy plotu k barvě budovy, dílům ze dřeva nebo ostatním prvkům celé stavby.

Cenová výhodnost - moderní technologie výroby a jednotné míry elementů umožňují dosažení nízkých cen produktu.

Objednávací proces

  • Zaměření
  • Nabídka
  • Montáž